o nas

Technika sceniczna – na tym się znamy!

Obsługa techniczna to coś więcej niż ludzie. Kontrast to wykwalifikowana i doświadczona ekipa, która sprawi, że każda impreza będzie udana i nie zakłócą jej nawet największe niespodzianki.
Nagłaśniamy od 2005 roku, oświetlamy tylko trochę krócej. Cały czas uczymy się, aby nasza technika sceniczna mogła coraz lepiej spełniać oczekiwania klientów.

 

Co robimy?

Nagłaśniamy. Oświetlamy. Montujemy. Tworzymy zaplecze techniczne „od zera”. W swojej pracy wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt renomowanych marek, takich jak Dr!Aus, Peavey, Zeck, Allen&Heat, Behringer czy Yamaha. Dzięki temu naszym klientom możemy zagwarantować najlepszy dźwięk w każdych warunkach. Prowadzimy też wydarzenie wykorzystując aparaturę dostępną na miejscu – wszystko w taki sposób, aby zagwarantować najlepszy efekt w rozsądnej cenie.

 

Wynajmujemy. Posiadamy szeroką ofertę sprzętu nagłaśniającego, oświetlenia, scen i podestów. Dzięki siedzibie w Smolnie (k. Pucka) gwarantujemy, że szybko dostarczymy sprzęt na terenie całego Trójmiasta, Kaszub i Półwyspu Helskiego.

 

Realizujemy instalacje obiektowe. Efektów naszej pracy można posłuchać między innymi w kościołach, ale też w klubach na terenie całego Pomorza. Pomogliśmy też wielu zespołom wybrać sprzęt i nauczyliśmy, jak powinny wykorzystywać go zależnie od warunków, w których występują. Zaufały nam urzędy miasta, domy kultury, parafie, jednostki wojskowe.

 

Każda impreza jest inna i wymaga kreatywnego zaplanowania. Dlatego na naszej stronie nie znajdą Państwo cennika.

 

Kontrast wciąż się rozwija. Już wkrótce planujemy rozszerzenie oferty o sklep. W jego ofercie znajdzie się sprzęt nagłośnieniowy, oświetlenie oraz potrzebne materiały eksploatacyjne.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.
Do usłyszenia!

 

EKIPA KONTRAST EKJ

 

Zaufali Nam m.in:

zaufali nam m.in:

Kontrast Technika Sceniczna EKJ
Smolno, ul. Młyńska 8, 84-100 Puck


email: kontrast73@wp.pl
tel. 508-091-659, 502-678-144, 58 380-02-35


Copyright: Kontrast EKJ. Projekt i realizacja: PodisPromotion